Březen 2015

Kamaše vs. bandáže

29. března 2015 v 21:19 | Patty |  Články
Upozorňuji, že jde o můj subjektivní názor a o to co vím a co jsem pochytila při práci ve stájích a podobně. Takže možná něco co napíšu bude mylné, ale snad ne.
Osobně mám radši kamaše. Hlavně proto, že je nemusím zdlouhavě namotávat a odmotávat. Osobně preferuji ty kamaše co jsou na fotce, i když teda radši bych chtěla zapínaní na cvočky, protože ten suchý zip se při namočení oddělává a já pak hledám kamaše po polích.

Na závodech

26. března 2015 v 23:15 | Patty |  Články
Článeček o tom jak to chodí na závodech. Co mít, co dělat a co zase ne. Aby jsme v tom konečně měli jasno :)

12.den - Tvá oblíbená knížka? O čem je?

14. března 2015 v 14:24 | Patty |  30-ti denní projekt
Oblíbená knížka, tak to je těžký. Mám strašně moc oblíbených knížek. Vzhledem k tomu, že pořád něco čtu. Když nebudu počítat Pána prstenů v knižní podobě. V poslední době se mi hodně zalíbila knížka od Colleen Hoover Život jedna báseň. Která mě opravdu dostala a měa jsem ji přečtenou za dva dny. Naprosto úžasná knížka. Colleen je skvělá spisovatelka a už se těším, až si přečti další její knihy :)
Anotace:
Po nečekané smrti svého otce je osmnáctiletá Layken nucena být tou silnou kvůli své matce i mladšímu bratrovi. Navenek vypadá odolná a houževnatá, ale uvnitř ztrácí naději.Na scénu přichází Will Cooper. Atraktivní, jednadvacetiletý nový soused od vedle s fascinující vášní pro recitaci poezie a jedinečným smyslem pro humor. Během několika dní vzájemného oťukávání si Will a Layken vybudují intenzivní emocionální spojení, které v Layken probudí novou naději.Nedlouho po úžasném prvním rande jsou navráceni do reality šokujícím odhalením, jež je nutí jejich vztah okamžitě ukončit. Denní interakce jsou neskutečně bolestivé, protože se snaží najít vzájemnou rovnováhu mezi pocity, které je k sobě táhnou a tajemstvím, co je od sebe drží.


11.den - Tvůj oblíbený film? O čem je?

13. března 2015 v 21:49 | Patty |  30-ti denní projekt
Takže opět jsem se rozhodla pokračovat v projektu. Tentokrát ho už opravdu dokončím, strašně mě štve, že je to pořád otevřená záležitost. Tak směle do toho.

Můj oblíbený film je jednoznačně Pán prstenů. Všechny díly. Bezkonkurenčně nejlepší fantasy.
Vypráví o tom, jak se družina přátel snaží zničit prsten moci, který by mohl ohrozit je i celou jejich zemi. Malý hobit Frodo je vyvolen, aby prsten donesl na území nepřítele Saurona a tam jej hodil do lávy, která ho zničí. Jde s ním jeho kamarád Sam a průvodce jim dělá podivný vychrtlý Glum. Pak je tam také hraničář a chodec Aragorn, který je dědic trůnu zeme Gondoru, elf Legolas a trpaslík Gimli, kteří bok po boku bojují v bitvách proti mocnému nepříteli a snaží se všelijak pomoct Frodovi, i když nikdo z nich neví kde je a jestli je vůbec naživu. Pak je tam také čaroděj Gandalf a v neposlední řadě hobiti Smíšek a Pipin, kteří se podílejí na zničení Železného pasu, místa kde ořebývá Saruman, který se spřáhnul se Sauronem. To je tak ve zkratce. Opravdu neumím dobře popisovat knihy ani filmy, ale myslím, že Pána prstenů zná skoro každý :)

Legolas a Aragorn moje nejoblíbenější postavy :)