Leden 2015

Typy uždění a udidel 2.díl

29. ledna 2015 v 21:58 | Patty |  Články
A máme tu druhý díl o uždění. V něm se hodlám zabývat udidly pákovými, které jsou často mezi koňáky odsuzované pro svou ostrost. Já na ně mám názor takový, že když je má v rukou jezdec co s nimi umí a má klidnou ruku, tak není problém. Jestliže dostane páku do ruky začátečník, to už problém je. Tam už jde buď o neznalost, nebo blbost majitele koně.

Šťastný nový rok

1. ledna 2015 v 23:56 | Patty
Svátky skončily, vlastně celý prosinec a já mám konečně opět čas věnovat se blogu. Nasbírala jsem spousty nápadů na články. Doufám, že se mi tento rok povede blog konečně pořádně rozjet. Tak mi držte palce :) Zítra doopravím všechny chyby a předělám rubriky. Taky budu dopisovat články o mě a koních. Prostě se vrhnu na všechny potřebné resty. Předpokládám, že mi to zabere asi celý víkend, tak snad to bude stát za to :)

Mimo jiné bych všem chtěla popřát šťastný Nový rok (Já vím fakt brzo přeji). Ať máte v novém roce ještě více úspěchů než v loňském a ať se Vám splní všechny sny. A těm co si nějaké dávali, tak ať vyjdou nebo spíš ať dodrží předsevzetí. Já osobně s tím mám někdy velké problémy, ale snad bude letošek lepší :)

Včerejší pohled ze hřbetu Citerky :)