Změny

18. října 2014 v 21:33 | Patty
Ahojky,
v rámci toho, že jsem zase zpět a budu se blogu věnovat opravdu na 100%, jsem se rozhodla se udělat pár změn. Nic vekýho. Většinou přibydou rubriky a tak. Zde bude výpis co se změní. Doufám, že budete jako čtenáři spokojeni a pokud máte nějaké připomínky tak je určitě napište do komentáře :)

První změna se týká toho, že blog bude zaměřen i na jiné věco, které se koní netýkají. K těmto článkům bude patřit rubrika No horse. Nebudu tam psát zas tak často, ale mnohdy mě napadnou i témata, která se netýkají koní a tak je chci mít kde napsat. Taky tam budu přidávat témata týdne, ale jen ty na která budu mít opravdu co napsat a budu se moct rozempsat, ať nepíšu třeba jen 4 řádky.

Druhá změna se týká již zmiňovaných rubrik. Jedna z rubrik, která přibyde bude Videa. Jelikož v poslední době hodně projíždím YT a našla jsem již spoustu skvělých videí, tak do rubriky vždycky jednou týdně postu jedno nebo dvě videa. Další rubriky ještě přibudou postupem času. Taky úplně smažu rubriku Graphics, grafiku už nedělám, jen občas a tak už tam přidávat stejně nebudu. Články zanechám, ale nebudou v žádné rubrice. Taky dám pryč rubriku Koně co mi prošli životem a rubriku Our horses přejmenuju na Já a koně. Články z obou rubrik přepíšu a dám je do rubriky Já a koně.

Co se týče článků hodlám dokončit ten 30-ti denní projekt. Budu ho psát nejspíše každý den a k tomu pak nějaký ten článek ještě.

To by bylo zatím vše. Jak jsem psala výše, připomínky nebo třeba i návrhy můžete psát do komentářů :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama