Novinky a změny

23. září 2013 v 14:06 | Patty
Po delší době opět píšu. Neměla jsem kvůli škole čas, ale už se to zlepší. Udělám i pár změn na blogu a budu psát každý den. Možná i dvakrát denně.

Jinak škola jde celkem slušně. Akorát musím ještě udělat zápisy do Čtenářského deníku a vůbec se mi do toho nechce. Pořád držíme titul nejzlobivější třídy na škole. Už druhým rokem. Stihla jsem už rozbít sklo knihovny, kterou máme ve třídě podél jedné ze stěn. Jeden kluk mi šlápl na nohu a já na to sklo sletěla zády. Naštěstí to není moc rozbité a asi to ani nebudu platit.

Málem jsme mohli mít nového koně. Šestiletou kobylku Anglického plnokrevníka, která se jmenuje Nabela. Náš známý si jí chtěl koupit a dát ji k nám, že bych ji jezdila. Majitel za ni chtěl 20 000,-. To bylo moc a tak to ten náš známý ujednal na 10 000,-. Při našem štěstí měl majitel vážnou nehodu na dostizích v Pardubicích a Nabelu pod 20 000,- neprodá.

Ovšem nového koně mít asi stejně budeme. 185cm vysokou kobylku Hannovera. Krásná hnedka. Budeme ji mít jako společníka k Magicovi. A na lehkou rekreaci. U bývalé majitelky měla zranění a to ji způsobilo tzv. široký krok. Takže zadníma nohama chodí trochu víc do široka. Ale nějak ji to nebrání v životě. Tak uvidíme, jestli to výjde.
Taky jsem už konečně byla v JK Cento zavést přihlášku do České jezdecké federace. Takže od příštího roku se s Magicem vydáme na závodní kolbiště. A v dubnu budeme dělat i ZZVJ (Základní zkoušku výcviku jezdce).

No a poslední je, že Magic má nové botky na přední nohy. Byl u nás úplně úžasný kovář. Prostě pecka.

Tak to je z novinek vše. Teď co se týče změn.
Budu dělat recenze na různé věci. Recenze knížek, filmů, věcí na koně, se kterými mám zkušenosti, pak třeba zkušenosti s kováři, veterináři a podobně. To zaprvé.
Za druhé budu psát různé úvahy a hlavně rady. Rady různého typu. Jak si něco vylepšit apod. Prostě něco co koňákům pomůže nejen v souznění s koňmi.
A za třetí budu články přidávat každý den. Pokud nepřidám, tak mi asi nejde net nebo notebook, je mi opravdu hodně špatně nebo nejsem doma.
Jo a ještě už nebudu psát do rubriky Koně co mi prošli životem. Ne teď možná později, ale to se uvidí. A projekt budu psát jen jednou týdně.
To by bylo. Během chvíle přidám první článek. Ještě, ale nevím o čem bude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama