Tatry :)

18. srpna 2013 v 21:30 | Patty |  Články
Ahojky :) Po hodně dlouhé době zase píšu článek :) Nebyla jsem tu, protože jsem byla dva týdny ve Vysokých Tatrách a vrátila jsem se včera :) Neměla jsem sebou notebook a na mobilu něco psát by byla sebevražda :D

Takže byla jsem na Ozdravném pobytu ve Vysokých Tatrách v hotelu Sasanka, který se nachází pod Lomnickým štítem. Letos jsem tam jela už po třetí. Opravdu nelituju, že jsem tam jela. Poznala jsem další super bandu lidí a našla nové přátele. Byly to s nimi dva nejlepší týdny prázdnin. I když jsme si s pár lidmi moc nerozumněli a nejednou se nepohodli a tak vznikaly hádky a pomluvy. Už se těším až pojedem i příští rok. Z letoška nás tam pojede asi 6 :) Nehorázně se těším :)

Slížděli jsme řeku Dunajec na vorech, kde jsme potom měli v Červenom klášteru 3,5 hodiny rozchod. Stihli jsme i znižit stůl :D Dále byli jsme na celodenním výšlapu na Zelené pleso. Celkem makačka, ale stojí to za to. Bylo tam nádherně. Vedoucí Žofka a Johanka se vsadily s Petrech (taky vedoucí) o něco, nevím co a prohrály tak musely vlést do toho Zeleného plesa :D Johanka se i celá potopila, Žofi šla jenom po kolena :D :) Já bych tam nevlezla ani po kotníky :D Dále jsme šli do Starého Smokovce, ten je 6km od Sasanky. Tam jsme měli 3 hodiny rozchod. Byli jsme na pizze :3 Taky jsme bylu v Belianských jeskyních. Bylo tam 10°C. Musí se tam vyjít takový kopec. Jsemse tam málem rozmlátila :D Taky jsme byli na Štrbském plese, tam jsem spadla na schodech a udělala si něo s kotníkem. Kamarád a kámoška mě museli podpírat jak jsme šli k autobusu. Mám od tamtud boží náramky :) A sehnala jsem tam náramek Barcelony dokonce i svítící. Nikde jsem ho nemohla sehnat. Je pro kámošku já Barcu nesnáším :D Taky jsme byli na bazéně. Já byla jenom jednou a to v aquaparku. Sranda byla :) Prostě nejlepší :) A zjistila jsem tam, že mi jsou malé plavky :D -_-

Včera jak jsem přijela, tak pro mě jela ségra. No a jelikož jsme stáli hled vedle Futura, tak jsem šly do KFC. Tam jsme potkaly nejprve kámoše Matese co se mnou byl v Tatrách, pak dalšího kluka co se mnou byl v Tatrách a pak ještě kámošku s jejím bráchou, kteří byli taky v Tatrách :D Byly jsme se ségrou v H&M, Terranově, CCC, Gatu a Levných knihách :D Nic jsem si nekupovala. Neměla jsem moc českých peněz. Ale jedu s kamarádkou Ivčou co se mnou byla v Tatrách 24. jedem do Karoliny a pak i do Futura nakupovat. Takže bude to boží :3 Už se těším, pak i ní budu i spát :)

Pro fotky dej celý článek.Tady jsou nějaké fotky :)

Mates, Ivča, vedoucí Johanka a já :) Foceno ve Starém Smokovci :)

Ivča, Johanka a já :) Opět v SS :)


Já a Martin. Úplně hodně moc dobrej kámoš. Super kluk :3 :) Nejlepší hlášky měl :D :) Focené na jezírku kde jsme chodili hrát hry. V ten den jsme opíkali špekáčky :)


Inteligentní lidé :DD Ivča, já, Martin, Hanča, Honza, zády otočený Dominik a Mates :D :) Taky na jezírku jak jsme opíkali :)

Ve Starej Lesne :) Stavěli jsme ikebany :) Mates, Ivča, já a Terka :)


Johanka, Kamča,vedoucí Peťo a Terka na jezírku :)


Chata pri Zelenom plese a Zelené pleso :)


Mates, Ivča, já a Terka :) Během cesty na Zelené pleso :)


Mates :DD

Moje maličkost :D Klečící Domin a Vzadu ,,bráška'' Honza :D


Já s vedoucí Žofkou :) Žofi je nejlepší :) :3 ♥


Já a Hanička :3 Škoda, že bydlí až u Prahy :/

S Denisem :)

Vedoucí Peťo :D Jak malý :D


Mates a Ivča :) :3

Hanička :)*

A tady jsme všichni :) Za námi Zelené pleso :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jahoda636 jahoda636 | 19. srpna 2013 v 17:22 | Reagovat

Jak s ekrotí krokodýli !! :DD Super film.Jinak pěkné fotky.

2 brownies brownies | Web | 19. srpna 2013 v 17:35 | Reagovat

Mmm pizza:)
Nechctěla bych zjistit, že mám malé plavky:DDD
Pěkné fotky:)(nejlepší je asi ta předposlední:D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama