Srpen 2013

6.den - Líbí se ti někdo?

28. srpna 2013 v 14:52 | Patty |  30-ti denní projekt
Po delší době zase pokračuju v projektu :) Trochu jsem na něj zapomněla :D

Jižní Morava

23. srpna 2013 v 0:38 | Patty
Takže byla jsem ve středu a ve čtvrtek s mamkou na Jižní Moravě ve Vizovicích u našeho známého na chatě. Vzala jsem si i notebook, že bych napsala článek tam, ale nebyl tam net. Byli jsme sice v hospodě kde byl, ale neměla jsem kabel, nechala jsem ho v tašce v autě a tak jsem nemohla dát fotky z mobilu do notu. No a když jsme večer seděli, tak jsem otevřela PFko a udělala různě oddělovače :) Mě se všechny celkem líbí :)

Je to takové na rychlo, ale něco to má do sebe.

Tatry :)

18. srpna 2013 v 21:30 | Patty |  Články
Ahojky :) Po hodně dlouhé době zase píšu článek :) Nebyla jsem tu, protože jsem byla dva týdny ve Vysokých Tatrách a vrátila jsem se včera :) Neměla jsem sebou notebook a na mobilu něco psát by byla sebevražda :D

Takže byla jsem na Ozdravném pobytu ve Vysokých Tatrách v hotelu Sasanka, který se nachází pod Lomnickým štítem. Letos jsem tam jela už po třetí. Opravdu nelituju, že jsem tam jela. Poznala jsem další super bandu lidí a našla nové přátele. Byly to s nimi dva nejlepší týdny prázdnin. I když jsme si s pár lidmi moc nerozumněli a nejednou se nepohodli a tak vznikaly hádky a pomluvy. Už se těším až pojedem i příští rok. Z letoška nás tam pojede asi 6 :) Nehorázně se těším :)

Slížděli jsme řeku Dunajec na vorech, kde jsme potom měli v Červenom klášteru 3,5 hodiny rozchod. Stihli jsme i znižit stůl :D Dále byli jsme na celodenním výšlapu na Zelené pleso. Celkem makačka, ale stojí to za to. Bylo tam nádherně. Vedoucí Žofka a Johanka se vsadily s Petrech (taky vedoucí) o něco, nevím co a prohrály tak musely vlést do toho Zeleného plesa :D Johanka se i celá potopila, Žofi šla jenom po kolena :D :) Já bych tam nevlezla ani po kotníky :D Dále jsme šli do Starého Smokovce, ten je 6km od Sasanky. Tam jsme měli 3 hodiny rozchod. Byli jsme na pizze :3 Taky jsme bylu v Belianských jeskyních. Bylo tam 10°C. Musí se tam vyjít takový kopec. Jsemse tam málem rozmlátila :D Taky jsme byli na Štrbském plese, tam jsem spadla na schodech a udělala si něo s kotníkem. Kamarád a kámoška mě museli podpírat jak jsme šli k autobusu. Mám od tamtud boží náramky :) A sehnala jsem tam náramek Barcelony dokonce i svítící. Nikde jsem ho nemohla sehnat. Je pro kámošku já Barcu nesnáším :D Taky jsme byli na bazéně. Já byla jenom jednou a to v aquaparku. Sranda byla :) Prostě nejlepší :) A zjistila jsem tam, že mi jsou malé plavky :D -_-

Včera jak jsem přijela, tak pro mě jela ségra. No a jelikož jsme stáli hled vedle Futura, tak jsem šly do KFC. Tam jsme potkaly nejprve kámoše Matese co se mnou byl v Tatrách, pak dalšího kluka co se mnou byl v Tatrách a pak ještě kámošku s jejím bráchou, kteří byli taky v Tatrách :D Byly jsme se ségrou v H&M, Terranově, CCC, Gatu a Levných knihách :D Nic jsem si nekupovala. Neměla jsem moc českých peněz. Ale jedu s kamarádkou Ivčou co se mnou byla v Tatrách 24. jedem do Karoliny a pak i do Futura nakupovat. Takže bude to boží :3 Už se těším, pak i ní budu i spát :)

Pro fotky dej celý článek.