Červenec 2013

18 years here :)

27. července 2013 v 22:23 | Patty |  No horse
Takže, neměla jsem v plánu tenhle článek psít, ale napadlo mě to, když jsem pro kamarádku dělala GIF k osmnáctinám (viz. na konci článku nebo v menu). Tak tady to je :)


Na foto Terry :)

Koně a koně

24. července 2013 v 23:18 | Patty
Takže v prvé řadě. Jsem úplně strašná (tahle věta byla lež :D Jsem úžasná :DD).Vůbec tu nepřidávám, ale mám celkem dobré důvody. Snažím se si něco vydělat makáním na penzionu. A v pondělí jsme byli s babi od devíti až někdy do čtyř ve městě. Mám úplně boží oblečení :3 Až budu mít zas čas přidám fotky :) Jinak se omlouvám za neaktivitu, ale momentálně mám tak trochu na krku 4 koně a 3 potřebujou koupit nové věci/léky. Takže tak. No a já si chci koupit nvou přilbu, ale tu co jsem chtěla už nevyrábí v mojí velikosti -_- a prostě žádná jiná se mi nelíbí :D Prošla jsem 7 různých e-shopů a celý bazoš snad a equichannel i iFaunu a prostě nic -_- :D Takže budu hledat dál :D A ještě chci něco koupit mamce, ségře, babi a dědovi. Takže je toho hodně a já to nedávám :D Dnesku nás byla kamarádka co bude jezdit na Foře. Byli jsme na jízdárně a pak ve vodě v zátoce. Příští týden přijede zas :) Už se těším :) JInak asi nic nového. 1.srpna jedu od babi a dědy domů a nechávám tu koně. 3.srpna odjíždím do Tater a 20. se vracím. A 23.srpna jedu zase tady na penzion oslavit dědovy narozky a pak asi 24. už konečně stěhuju Foru k nm :3 Takže pecka :)

A teď k tématu. Předevčírem jsem si hrála v PFku. Doufám, že se líbí :)

Vozatajské závody Dolní Lomná

15. července 2013 v 0:21 | Patty |  Okem fotoaparátu
Tak po delší době tady zase něco přidám :) Neměla jsem teď vůbec čas :) Předevčírem jsme byli s dědou a naším známým na vozatajských závodech :) Bylo to skvělé :) Úplně krásní koně :) Jeden se mi úplně strašně líbil :) Ale jeho fotky mám ve foťáku dědy, tak nevím kdy je budu mít. Až si je dám to notu, tak je sem přidám :) Celkově se mi tam strašně líbilo. Dolní Lomná je strašně hezká obec. Všude kam se člověk podívám je to nádherné. Dřevěné domky, lesy, zeleň, prostě nádhera. :) Doporučuju se tam příští rok přijet podívat pokud máte možnost :) Úžasný zážitek :)


5.den - 10 nej písniček

9. července 2013 v 7:12 | Patty |  30-ti denní projekt
Nebudu to řadit od nejlepší, to by mi asi nevyšlo :D By mi té desáté bylo líto :D Takže tady to máte :) A omlouvám se že nemám udělané oddělovače, nadpisy apod. ale jsem na notu u babi a ještě tu nemám PFko. :)

První společné závody s Magicem

7. července 2013 v 13:50 | Patty |  Okem fotoaparátu
Včera jsem byla s Magicem na našich prvních společných závodech. Moje byly už šesté, parkurové první :) Bylo úžasně. Byl tam i kamarád Kuba se kterým jsem jezdila na koně. Boží :3 Kámoška co s ním jezdila na koně před třemi lety ho nepoznala :D Byla sranda :) Kuba jel parkur na Kortym (kůň jeho a mého bývalého trenéra) a Kort shodil předníma nohama jeden skok a Kuba úplně přepadnul na jednu stranu a držel se jenom rukama sedla a zvládl se vyškrábat zase nahoru do sedla, ani se nedotkl země, pak dojel parkur bez třmenu. Borec :) :D S Magicem jsme se neumístili, ale bylo úžasně :) A tady jsou fotky. Fotografovi se povedly :)

Kuba s Kortem, já s Magicem a kámoška Terr s Ketty :) Nejlepší trojka :3Ahoj :)

3. července 2013 v 23:08 | Patty |  Články
Tak nakonec se mi podařilo zprovoznit počítač, takže je to boží :) Budu tu moc každý den v pohodě přidávat :) Jsem úplně happy :D :)

Dneska jsem byla s kámoškou Terr v jezdeckých potřebách. Jely jsme na kolech, makačka jak nevím co, ale žiju :D Jsme tam byly asi hodinu a půl :D Mám novou červenou ohlávku pro Lojzíka, zelené slintáky pro Foru, pamlsky a sedlovou brašnu od kamarádky :) Ůplně boží :) Já jsem tam v těch jezdeckých potřebách jak doma :D Byla jsem tam i včera dopoledne pro repelent, otruby a pamlsky pro Magica :D Jsem si dělala srandu, že do konce měsíce jsem zpět :D Bych se tam mohla nastěhovat :D

A ještě jedna novinka :) Dneska jsme s Magicem skočili náš největší rekord :) Přesně metr. Po dvou letech jsem skákala tak vysoko. Naposledy jsem tam vysoko skákala ještě v klubu kde jsem chodila, na koníkovi Sunnym :) Magic je prostě nejlepší :) Věřím, že se dopracujem i ke 1,10m a pak už asi nepůjdem výše :) Fotky níže :)

A ještě něco, v sobotu jedu na závody :) Taková sranda ne úplně závody :) Přípravu máme dobrou. Akorát tam máme jít převlečení za pohádkovou postavičku a já nevím za co půjdu :D Asi za čerta, páč mám černého koně :D :)

Dneska to byl prostě The best day :3


2.den - Napiš 30 faktů o sobě

3. července 2013 v 10:00 | Patty |  30-ti denní projekt1. Jsem strašný flegmoš, rozhodí mě jen věci okolo koní.
2. Kdysi jsem chovala andulky, ale nějak mě to přešlo.
3. Rodiče jsou rozvedení, bydlím s mamkou a ségrou.
4. Miluju svojí rodinu, i pře to, že mi někdy lezou na nervy.
5. Ráda se seznamuju.
6. Bojím se všeho hmyzu. Jsem schopná se bát i berušky :D
7. Koušu si nehty a štve mě to.
8. Nesnáším lidi, kteří jsou nechápaví a můžete jim něco vysvětlovat i půl hodiny a oni to nepochopí.
9. Jezdím na lyžích.
10. Ráda se hádám, ale s mírou.
11. Miluju fotbal. ♥
12. Miluju ježdění na kole.
13. Jsem single.
14. Jsem zamilovaná, ale nechci mu nic říct. Nechci tím zničit naše přátelství.
15. Nesnáším polovinu své třídy.
16. Chtěla bych se vrátit na první stupeň.
17. Máme psa (teda sestra má) kterého nemám moc v lásce. A mamka by mu nejraději zakroutila krkem :D.
18. Už teď nevím co psát dál :D
19. Měla jsem rybičku, ale umřela :/
20. Jsem fanoušek Chelsea. Forever. ♥
21. Miluju Zlaté retrievery. Je to nejlepší plemeno psa ♥
22. Jsem stydlín, i když to tak někdy nevypadá.
23. Nenávidím uklízení svého pokoje, ale miluju uklízení pokojů jiných.
24. Ráda tančím.
25. Mám 4 nejlepší kámošky a všechny jsou Terezy :D
26. Jsem naprosto šílený člověk, co se dokáže smát úplně všemu :D
27. Když jsem přes noc sama doma bojím se jít do přízemí, vždycky si myslím že na mě někdo vykoukne zpoza okna nebo dveří :D
28. Mám 4 sourozence, 3 sestry a jednoho bráchu. Brácha žije v Praze, jedna ségra se mnou a další sestra v Novém Jičíně a poslední ve Vyšní lhotě. :)
29. Mám víc jak 22 bratranců a sestřenic. Z taťkovy strany mám neuvěřitelné rozsáhlou rodinu :)
30. Jsem čtyřikrát teta :) Bratr má dvě dědti a jedna ze sester má dvě děti :)


,,Pouto, jež spojuje tvou skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou''


1.den - Tvé koníčky?

2. července 2013 v 18:10 | Patty |  30-ti denní projektKreslení a malování

Mezi mé největší koníčky patří určitě kreslení. Někdy i maluju. Ano je mezi tím rozdíl kreslíš tužkou a maluješ barvami ;) Většinou kreslím nebo maluju koně a chci začít i se psy. Nejraději kreslím profily hlav koní a nebo koně v pohybu, nejradši v klusu. Je to můj největší koníček. Navíc při kreslení se dokážu dobře odreagovat.

Vytváření

Dále ráda něco vytvářím/vyrábím. Třeba náramky a přívěsky na klíče. Ty děláš strašně ráda, zabaví mě to i na celý den. Dále třeba různé výtvory z plastelíny a ještě z keramiky. Chodila jsem do keraminy dohromady 3 roky. Strašně mě to bavilo, ale mám i více zájmů a všechno něco stojí, tak musela jít keramika stranou.

Sběratelství


Taky ráda sbírám nějaký určitý druh věci. Momentálně sbírám gumy (na gumování :D), figurky schleich, nálepky a ohlávky pro normální koně. Gum mám něco přes sto, postaviček Schleich mám 37, většina jsou koně, nálepek mám stovky a ohlávek 15, provazové i stájové.

A to je asi vše ;) Zítra čekejte přednastavený článek :)


Ve sběratelství a v milování musí být člověk nevybíravý.